BLAZER ŞIKLIĞI

BLAZER ŞIKLIĞI

Spor şıklık denildiği zaman blazer ceketler ilk akla gelen parçalar arasında yer alıyor. Stil sahibi erkeklerin dolaplarının favorisi olan blazer ceketler, sadece özel günlerde değil günlük kullanımda da güçlü görünümler yaratmaya yardımcı oluyor. Sade parçalar tercih edildiğinde bile giyim tarzına uygun bir blazer ceket kullanılması istediğiniz olumlu etkiyi vermek ve sizi öne çıkartmak için yeterli. Çok yönlü kullanımı ile stilinizi güçlendiren blazer ceketler, doğru detaylar ile birleştirildiğinde casual veya şık kombinlerinize eşlik etmek için hazır.

Erkek giyiminin temel parçaları arasında yer alan bisiklet yaka tişörtler ile birleştirilen blazer ceketler oldukça şık bir hava yakalıyor. Denim pantolonlar ve ceketinizle uyumlu spor ayakkabılarla sade ama şık bir görüntü yakalayıp tüm ilgiyi üzerinize çekmekte yardımcı olacak.
Klasik ve şık bir görünüm istiyorsanız pantolon ve gömlek seçimlerinizin uyumunun blazer ceketlerde çok daha önemli olduğunu unutmayın. Chino pantolonları desenli gömlekler ile kombinledikten sonra loafer ayakkabılarla tamamlayarak küçük ama etkili bir detay ekleyebilirsiniz.

Cacharel'in zengin blazer ceket koleksiyonu ile her stil kendi görünümünü buluyor!