CACHAREL’İ MOBİLDE KEŞFEDİN!
Mobil App’inizi indirip uygulamaya özel ayrıcalıklı kampanyalardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Mobil APP'e özel 2.000 TL'de 250 TL İndirim. Çek Kodu: 250APP
HEMEN İNDİR
Hızın ve Erişimde Özgürlüğün Mobil Adresi
Aradığınız ürünün özelliklerine göre filtreleme seçeneği ile tercihlerinize hızlı ve istediğiniz an erişmenin özgürlüğünü keşfedebilirsiniz.
Doku ve Desenlere Yolculuk
Seçtiğiniz ürünlerin renk, doku ve desenlerini detaylarıyla keşfedebileceğiniz keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
Stil Danışmanlığı Ayrıcalığı
Stil Danışmanlarımızın yaşam tarzınız, vücut tipiniz ve beklentilerinize uygun olarak profesyonel analiz yöntemleri ile sundukları stil önerileri kişiye özeldir. Size en yakın mağazamızdan randevu alarak, size özel stil önerilerini keşfedebilirsiniz.
Rafine Şıklık ve Ayrıcalıkların Mobil Adresi
Cacharel’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına mobilin özgürlüğü ve hızı ile ulaşabilir, alışverişlerinizi yaşamın içindeki keyif molalarınıza dahil edebilirsiniz.
Cacharel Mobil Uygulaması ile detaylarda farklılaşan Cacharel tasarımlarını, legomatik koleksiyon parçalarını ve Mix&Match tekniğinin en sofistike örneklerini keşfedebilir; haftalık stilinizi planlarken Cacharel Mobil Uygulama’dan ilham alabilirsiniz. Ayrıca favori ürün listenizi oluşturabilir ve anlık bildirimlerle size özel tüm ayrıcalıklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.