CACHAREL’İ
MOBİLDE KEŞFEDİN!

iOS ve Android uygulamalarımızla zaman ve mekan kısıtlaması olmadan özgürce Cacharel ayrıcalıkları ile buluşun!

HEMEN İNDİRİNHızın ve Erişimde Özgürlüğün Mobil Adresi

Aradığınız ürünün özelliklerine göre filtreleme seçeneği ile tercihlerinize hızlı ve istediğiniz an erişmenin özgürlüğünü keşfedebilirsiniz.

Doku ve Desenlere Yolculuk

Seçtiğiniz ürünlerin renk, doku ve desenlerini detaylarıyla keşfedebileceğiniz keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Beğendiğiniz Ürünleri Sorgulama ve Deneyimleme Özelliği

Beğendiğiniz bir ürünün, hangi Cacharel mağazasında olduğunu barkod okuyucusu ile öğrenebilir, mağazada ürünü deneyebilir; hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alışverişlerinizi yönlendirebilirsiniz.

Stil Danışmanlığı Ayrıcalığı

Stil Danışmanlarımızın yaşam tarzınız, vücut tipiniz ve beklentilerinize uygun olarak profesyonel analiz yöntemleri ile sundukları stil önerileri kişiye özeldir. Size en yakın mağazamızdan randevu alarak, size özel stil önerilerini keşfedebilirsiniz.

Rafine Şıklık ve Ayrıcalıkların Mobil Adresi

Cacharel’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına mobilin özgürlüğü ve hızı ile ulaşabilir, alışverişlerinizi yaşamın içindeki keyif molalarınıza dahil edebilirsiniz.
Cacharel Mobil Uygulaması ile detaylarda farklılaşan Cacharel tasarımlarını, legomatik koleksiyon parçalarını ve Mix&Match tekniğinin en sofistike örneklerini keşfedebilir; haftalık stilinizi planlarken Cacharel Mobil Uygulama’dan ilham alabilirsiniz. Ayrıca favori ürün listenizi oluşturabilir ve anlık bildirimlerle size özel tüm ayrıcalıklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.