BERMUDA GİYME REHBERİ

BERMUDA GİYME REHBERİ

Erkek modasına yön veren parçalardan biri olan bermuda, şüphesiz yaz mevsiminde tarz görünmek isteyen erkeklerin odağında olan bir parça. Hem konforlu hem de stil sahibi görünmenizi sağlayan bermudalar, etkileyici bir görünüm için kombinlerin kilit parçası. Yaz stilinin demirbaşı haline gelen bermudaları giyerken bazı inceliklere dikkat etmelisiniz.

Yaz mevsimi görünümünüzde doğru bermudayı ve kombini bulmak şart. Kumaş bermudalar ile doğru, uygun üst ve aksesuarları kombinlemek görünümünüzü etkileyici hale getirmek için önemli hale gelmektedir.
Canlı renklerden oluşan bermudaları, pastel tonlarında daha sönük tonlardan oluşan tişörtler ile kombinleyerek bermudanızı öne çıkartabilirsiniz. Bu görünümü loaferlarınızla tamamlayarak hem şık hem de spor bir görünüme sahip olabileceksiniz.
Yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan keten gömlek ise akşam serinliğinin etkisiyle size konforlu bir kombin sağlayacak. Bu kombininiz doğru sneakerlar ile tamamladıktan sonra görünümünüze bileklik kullanarak son etkin dokunuşu yapabilirsiniz.