Kurumsal

Kampanyalar

Zubizu'ya Özel Ayrıcalık

• 01-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Cacharel mağazaları ve cacharel.com'da ZUBIZU müşterilerine özel tüm alışverişlerde tüm indirimlerin sonunda ekstra 5.000 TL ve üzerine ekstra 500 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ZUBIZU mobil uygulaması üzerinden katılım için gerekli olan indirim kodunu alarak Cacharel E-Ticaret ödeme sayfasında veya mağazalarda kasada ödeme sırasında kullanılabilir. Kampanyaya dahil olmak için Cacharel kart veya cacharel.com üyeliği olması gerekmektedir. Kampanya tüm indirimlerde ve kampanyalarda geçerlidir. Kampanya Cacharel E-Ticaret ve tüm Cacharel mağazalarında geçerlidir. Kampanya Aydınlı ve Mağaza personel indirimleriyle birlikte çalışmayacaktır. Kampanya başka kupon kodları ile birleştirilemez. Kampanya Cacharel 'in gerçekleştirdiği müşteri kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya firmaya aittir. ZUBIZU’dan kazanım gerçekleşmeyecektir, sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Bir müşteri ZUBIZU uygulamasından Temmuz ayı boyunca en fazla 2 adet kod alabilecektir. Bir müşteri aldığı her kodu Cacharel mağazalarında 1 kez, Cacharel E-Ticaret Kampanya 20.000 kod ile sınırlıdır.

www.cacharel.com.tr ‘de 350 TL Bonus

Kampanya Detayları: Kampanya kapsamında www.cacharel.com.tr ‘de, Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 4.000 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler, 350 TL bonus kazanacaktır. GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. Alışveriş sepetinizi www.cacharel.com.tr ‘den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır. Kampanya, devam eden diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa 350 TL bonus kazanabilir. Kampanya Tarihleri: Kampanya 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kazanılan Bonus'lar 15 Ağustos-15 Eylül 2024 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye iş yerlerinde kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 16 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya Katılımı: İlk harcamadan önce, BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ın tıklanması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan ödemesini GarantiPay ile tamamlayan müşteriler yaralanacaktır. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Dahil Kartlar:Kampanyaya sadece Bonus, Bonus Business, Flexi, Bonus Genç,Bonus Flexi,Money kredi kartları dahildir. Kampanyaya Troy logolu Garanti BBVA kredi kartlar da dahildir. Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Paracard dahil değildir. Master card kart saklama olan kartlarda Bonus kullanımı yapılamamaktadır. Kampanya Dahil İşlem Tipleri: Kampanyaya peşin veya taksitli işlemler dahildir. Bonus kullanımları dahil değildir. Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir. Diğer Bilgiler: Garanti BBVA ve Cacharel kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Yaz Alışverişi ☀️

Kampanya mağazalarımız, online mağazamız ve Cacharel App'te geçerlidir. Sadece seçili ürünlerde geçerlidir. %20 indirim sepete minimumum 2 adet ürün eklenmesi ile sepet aşamasında uygulanacaktır. Başka kampanya, indirim veya indirim kodlarıyla birleşemez. Kampanya 1 Ağustos tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Cacharel, kampanyalarda değişiklik yapma, kampanyayı kapatma hakkını saklı tutar.

Sınırlı Süreli Ayrıcalık

Kampanya online mağazamız ve Cacharel App'te geçerlidir. Sadece seçili ürünlerde geçerlidir. %50 + %10 indirim sepet aşamasında uygulanacaktır. Başka kampanya, indirim veya indirim kodlarıyla birleşemez. Kampanya 1 Ağustos tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Cacharel, kampanyalarda değişiklik yapma, kampanyayı kapatma hakkını saklı tutar.

Sadece Online'da

Kampanya online mağazamız ve Cacharel App'te geçerlidir. Sadece seçili ürünlerde geçerlidir. %50 + %30 indirim sepet aşamasında uygulanacaktır. Başka kampanya, indirim veya indirim kodlarıyla birleşemez. Kampanya 1 Ağustos tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Cacharel, kampanyalarda değişiklik yapma, kampanyayı kapatma hakkını saklı tutar.

Cacharel App'e Özel 2.000 ₺'de 250 ₺ İndirim

Kampanya Cacharel App'e özeldir. 250₺ indirim 2.000₺ ve üzeri alışverişlerde sepet aşamasında uygulanacaktır. Başka indirim kodlarıyla birleşemez. Cacharel, kampanyalarda değişiklik yapma, kampanyayı kapatma hakkını saklı tutar.