HAFTA SONU ŞIKLIĞI

HAFTA SONU ŞIKLIĞI

İş hayatımızın akışında belli bir çizgide giyinmek zorunda olduğumuz gerçeğine gün geçtikçe daha fazla alıştık. Takım elbiselerimizle de tarzımızı ve şıklığımızı yansıtmak mümkün olsa da hafta sonları kendimize ayırdığımız bir oyun alanı! Bu günlerde yaratıcılığımızı da kullanarak farklı görüntüler elde etmek elbette mümkün.Bu görüntüleri sizin için Cacharel kombinlerinden seçtik.Modern ve Eğlenceli


Bazı hafta sonları ya çocuklarla vakit geçirmekten ya da tamamen o günün neşesinden kendimizi enerjik hissedebiliriz. Böyle zamanlarda modumuzu yansıtacak tişörtler en doğru seçim olacaktır.

Tamamen Siyah


Randevular, eski arkadaş toplantıları ya da şık bir yemek; net bir görüntüye ihtiyacınız olduğu her hafta sonu siyah en yakın dostunuz! Ancak unutmayın siyahların birbiriyle uyumlu olması ve eşleşmesi önemli. Bu yüzden siz de Cacharel siyahları arasından birbirini tamamlayan tasarımları seçebilirsiniz.Biraz Değişim

Biraz Değişim

Yaratıcılığımızın güçlendiği günlerde kıyafetimizin de bizim kadar farklı görünüyor olmasını isteyebiliriz. Bu durumlarda Cacharel’in fermuar yakalı tişörtleri tam sizlik!


Kontrast Renkler


Görünüşünüzün dengelenmesini istediğiniz günlerde kontrast renklerin uyumu tam da istediğiniz modu yakalamanıza yardımcı olabilir. Şehirden biraz uzaklaştığınızda ya da piknik günlerinde bu denge en doğru seçimlerden biri!