RENGARENK CEKETLER, FARK YARATAN STİLLER

RENGARENK CEKETLER, FARK YARATAN STİLLER

Ceket, erkek giyimine sağladığı stil sahibi görünümü ile her alanda şıklık ve konforu bir arada yaşatan anahtar parçadır. Cacharel’in zengin çeşitlilik ve kullanım kolaylığı sunan ceketli kombinlerini sizler için ele aldık.

None

Dinamik ve canlı desenlerle tasarlanan ceketlerle ister ofiste ister yer alacağınız bir davette sizi farklı kılan bir tarza sahip olabilirsiniz. Kombininizi oluştururken kontrast tonlardan faydalanmak önemli detaydır. Birbirini tamamlayan renklerin harmonisi, görünümünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz parçanın belirginleşmesini sağlar. Cacharel, özgün tasarımları ve cesur renkleri ile klasik görünümün ötesine geçmeyi vadediyor.

Sizi en iyi şekilde yansıtacak takımlarınızı oluştururken vücut tipinize uygun pantolon seçimine ve rahat ettiğiniz bedende ceket tercihinde bulunmaya dikkat etmelisiniz. Mix & Match koleksiyonumuz, farklı beden ve desenlerdeki ceket – pantolon seçimleri yapmanıza olanak sağlayarak bu ihtiyacınızı karşılıyor. Koleksiyonumuzdaki renkli ceketlerle kendinize özgü bir tarz oluşturabilir, standartların dışına çıkıp kuralları ortadan kaldırabilirsiniz.

Cacharel kiremit renkli ceketi günlük yaşamda, desenli bir gömlek ve ona uygun bir mendil ile kullanabilirsiniz. Yaz mevsiminin sıcak günlerindeki özel kutlamalarda giyeceğiniz Cacharel bej ceket ile de hem sade hem de fresh bir görünüm oluşturabilirsiniz.