SOFT RENKLER İÇİN STİL ÖNERİLERİ

SOFT RENKLER İÇİN STİL ÖNERİLERİ

Renklerin herkesin hayatında önemli bir rolü vardır. Uyum içerisinde, kullanıldıkları alanlara göre renkler hayatınızda daha pozitif etki oluşturma gücüne sahiptir. Özellikle giyim tarzınızla ilgili tercihlerinizle enerjinizi en doğru şekilde yansıtabilmeli ve kombinlerinizde göz yormayan tonlarda seçim yapmaya dikkat etmelisiniz.


Cacharel’in doğanın canlandırıcı etkisinden güç alan, tropik esintileri günlük yaşama uyarlayan koleksiyonu ile özgüvenli ve kusursuz bir imaj yaratabilirsiniz. Blogumuzda bu hafta, soft renklerle harmanlanan Cacharel koleksiyonunu ele aldık ve öne çıkan tasarımları sizler için sıraladık.

Özellikle sıcak yaz aylarında tercihinizi, doğadan izler taşıyan takım elbiselerden yana kullanarak enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Cacharel’in haki tonlarına sahip takım elbisesi özel günlerinizde, konforlu bir tarzın yanı sıra sizi göz alıcı bir görünüme kavuşturabilir.

Koleksiyon içerisinde sakin pastel tonlarıyla öne çıkan bu tercihinizi gri tonlarında, pamuk gömleklerle tamamlayarak hem rahat hem şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tarzınızı güçlendirecek bir diğer önerimiz ise farklı soft renkleri harmanlayarak alternatif kombinler oluşturmak…

Tropikal desenlere ve pastel tonlara sahip yumuşak renkleri bir arada kullanarak çabasız şıklığın keyfini yaşayabilir, mavi, desenli gömleğinizi daha parlak bermuda şortla bir araya getirerek güçlü ve dikkat çekici bir görünüm sağlayabilirsiniz.