TATİL STİLİ REHBERİ

TATİL STİLİ REHBERİ

Şimdiden yaz hazırlıklarına başlamak hem psikolojimiz hem de zamanlamamız açısından önemli. Nereye gideceğiz, ne kadar süre kalacağız, yanımızda kimler olacak derken aslında nasıl göründüğümüzü biraz olsun kaçırabileceğimiz bir zaman yaz tatili. Şimdi sizlere tatilde kendinizi unutmamanız ve her daim stilinizden ödün vermeyen seçimler yapabileceğiniz birkaç tavsiyemiz olacak.


Fonksiyonel Sırt Çantası


Değişen hava durumuna ayak uyduracak ekstra parçalar, biraz su, önemli eşyalarınız derken hepsinin ne araçta ne de üzerinizde kalması mümkün değil. Bu tarz durumlarda hayat kurtaracak bir arkadaşınız var; kullanışlı bir çanta! Üstelik aniden canınızın çektiği piknik ve plaj ziyaretleri için de bire bir.
Konforlu Ayakkabılar


Tatildesiniz, canınız nereye isterse oraya gidersiniz. Eh, her zaman düzgün yollarla karşılaşmanız veya kestirme yolları yakalamanız mümkün değil. Yanınıza alacağınız birkaç çift konforlu ve düz tabanlı ayakkabı için daha sonra teşekkür edebilirsiniz.


Saçlar Önemli


O kadar gezerken toz, toprak, güneş derken sabah aldığınız duştan sonra şekillendirdiğiniz saçtan eser kalmayacaktır. Saçlarınız için hazır şehirdeyken birkaç yardımcı almanız kimseyi üzmez.
Büyük Bir Güneş Gözlüğü


Her açıdan gözlerinizi koruyacak aynı zamanda da stilinize rafine bir görünüm kazandıracak güneş gözlüğü, yaz tatilinde olmazsa olmazınız.


Yedek Kıyafetler


Yaz tatilinde olsanız da gece berrak gökyüzü altında, yolunuzu yıldızlar ve ay aydınlatırken üşümeniz içten bile değil. Dolasıyla yanınıza sadece şort ve tişört değil birkaç tane daha sıcak tutacak üst almayı unutmayın.