YAZ TATİLİNİZİN DÖRT KURTARICI PARÇASI!

YAZ TATİLİNİZİN DÖRT KURTARICI PARÇASI!

Tüm yılın stres ve yorgunluğunu atacağınız yaz tatili sonunda geldi! Yaz tatilinizi hem konforlu hem de keyifli geçirebilmeniz adına sizin için yaz tatilinizin kurtarıcı parçalarını listeledik.

Keten Gömlek

Keten gömleklerin hafif yapısı, sıcak yaz aylarında ısı alışverişini kolaylaştırıyor. Konforlu ve stil sahibi bir tatil geçirebilmeniz için en uygun parçalardan biri. Hem gündüz hem de gece kombinlerinizde size kusursuzca eşlik edecek bu parça, zengin renk skalasıyla bu yaz tatilinizde vazgeçilmezleriniz arasında olacak.

Polo Tişört

Spor - şık bir görünümün anahtarı olan polo yaka tişörtler hem denimler hem de bermudalarla kusursuz bir uyum içinde. Bu parça, gündüzden geceye geçişler için de tatil bavulunuzun en büyük kurtarıcısı olacak.

Sneaker

Modern görünümün cevabı sneakerlar, yaz tatiliniz boyunca stilinden ödün vermek istemeyenlerin en konforlu seçimi. Klasik ya da spor parçalar ile kullanabileceğiniz sneakerlar, etkili görünüm sunuyor.

Beyaz Denim

Yaz gardırobu ile bütünleşen beyaz denim pantolonlar, hem tatil bavulunuzun hem de yaz gardırobunuzun olmazsa olmazı! Gece şıklığınıza modern ve sportif bir görünüm katan beyaz denimler, keten gömlekler ve basic tişörtlerle kusursuz uyum yakalıyor!

Sırt Çantası

Sezonun en pratik trendi olan sırt çantaları, yaz tatili stilinize etkili bir dokunuşta bulunacak.Gündüzleri bermuda şort ve tişörtlerle, gece ise beyaz denim pantolon ve keten gömleklerinizle kombinleyebileceğiniz şırt çantanızı tatil boyunca yanınızdan ayıramayacaksınız.